T491C225K035AT
KEMETKEMET
T491C225K035AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491C225K035AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 2.2UF 35V 10% 2312
Ngā Rauemi: T491C225K035AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491C225K035AT
Tau Wae T491C225K035AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 2.2UF 35V 10% 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 491102 pcs Pepa Raraunga T491C225K035AT.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2312 (6032 Metric) Ētahi Ingoa 399-3740-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Rae Rahi Tae C Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3.5 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2312 (6032 Metric) 3.5 Ohm Te kaha 2.2µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491C225K035AT4280
T491C225K035AT4280
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 2.20UF 35.0V
I roto i te taonga: 299436 pcs
Tikiake: T491C225K035AT4280.pdf
RFQ
T491C225K035AT4539
T491C225K035AT4539
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 298636 pcs
Tikiake: T491C225K035AT4539.pdf
RFQ
T491C225K025AT7280
T491C225K025AT7280
Whakaahuatanga: CAP TANT 2.20UF 25.0V
Tikiake: T491C225K025AT7280.pdf
T491C225K035AH
T491C225K035AH
Whakaahuatanga: CAP TANT 2.2UF 35V 10% 2413
Tikiake: T491C225K035AH.pdf
T491C225K035AT4160
T491C225K035AT4160
Tikiake: T491C225K035AT4160.pdf
T491C225K035AT4380
T491C225K035AT4380