T491C225K025AT
KEMETKEMET
T491C225K025AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491C225K025AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 2.2UF 25V 10% 2312
Ngā Rauemi: T491C225K025AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491C225K025AT
Tau Wae T491C225K025AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 2.2UF 25V 10% 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 210441 pcs Pepa Raraunga T491C225K025AT.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa T491 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2312 (6032 Metric) Ētahi Ingoa 399-3739-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Rae Rahi Tae C Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3.5 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2312 (6032 Metric) 3.5 Ohm Te kaha 2.2µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491C157M010ZT
T491C157M010ZT
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 150.UF 10.0V
I roto i te taonga: 88996 pcs
Tikiake: T491C157M010ZT.pdf
RFQ
T491C157M010ZT7280
T491C157M010ZT7280
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 100203 pcs
Tikiake: T491C157M010ZT7280.pdf
RFQ
T491C225K025AT4539
T491C225K025AT4539
Whakaahuatanga: CAP TANT 2.20UF 25.0V
Tikiake: T491C225K025AT4539.pdf
T491C225K025AT7634
T491C225K025AT7634
Tikiake: T491C225K025AT7634.pdf
T491C225K025ATAUTO
T491C225K025ATAUTO
Tikiake: T491C225K025ATAUTO.pdf
T491C225K025AT24787621
T491C225K025AT24787621
Tikiake: T491C225K025AT24787621.pdf
T491C225K025AS
T491C225K025AS
Whakaahuatanga: CAP TANT 2.2UF 25V 10% 2312
Tikiake: T491C225K025AS.pdf
T491C225K025AT7280
T491C225K025AT7280
Tikiake: T491C225K025AT7280.pdf
T491C225K025AT2478
T491C225K025AT2478