T491C157K010AS
KEMETKEMET
T491C157K010AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491C157K010AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 150UF 10V 10% 2312
Ngā Rauemi: T491C157K010AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491C157K010AS
Tau Wae T491C157K010AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 150UF 10V 10% 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4219 pcs Pepa Raraunga T491C157K010AS.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2312 (6032 Metric) Ētahi Ingoa 399-3231-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae C
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 900 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 150µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 900 mOhm
Te kaha 150µF