T491C156M010AT
KEMETKEMET
T491C156M010AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491C156M010AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 15UF 10V 20% 2312
Ngā Rauemi: T491C156M010AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491C156M010AT
Tau Wae T491C156M010AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 15UF 10V 20% 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 447110 pcs Pepa Raraunga T491C156M010AT.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2312 (6032 Metric) Ētahi Ingoa 399-8342-2
T491C156M010AT-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Rae Rahi Tae C Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.8 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 15µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 1.8 Ohm Te kaha 15µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491C156M006AT
T491C156M006AT
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 15UF 6.3V 20% 2312
I roto i te taonga: 333511 pcs
Tikiake: T491C156M006AT.pdf
RFQ
T491C156M010AT4280
T491C156M010AT4280
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 15.0UF 10.0V
I roto i te taonga: 307970 pcs
Tikiake: T491C156M010AT4280.pdf
RFQ
T491C156K035ZT7280
T491C156K035ZT7280
Whakaahuatanga: CAP TANT 15.0UF 35.0V
Tikiake: T491C156K035ZT7280.pdf
T491C156M010AT4380
T491C156M010AT4380
Tikiake: T491C156M010AT4380.pdf
T491C156M010AT2478
T491C156M010AT2478
Tikiake: T491C156M010AT2478.pdf
T491C156M010AT4053
T491C156M010AT4053
Tikiake: T491C156M010AT4053.pdf
T491C156M006ZT7280
T491C156M006ZT7280
Whakaahuatanga: CAP TANT 15.0UF 6.0V
Tikiake: T491C156M006ZT7280.pdf
T491C156M010AT4838
T491C156M010AT4838