T491C156K035AT
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491C156K035AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 15.0UF 35.0V
Ngā Rauemi: T491C156K035AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491C156K035AT
Tau Wae T491C156K035AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 15.0UF 35.0V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 84262 pcs Pepa Raraunga T491C156K035AT.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa T491 Ratonga -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 2312 (6032 Metric)
Ētahi Ingoa 399-18054-6 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Rae Rahi Tae C
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 15µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2312 (6032 Metric) 1 Ohm Te kaha 15µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491C156K035AT7280
T491C156K035AT7280
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 15.0UF 35.0V