T491C155M050AT
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491C155M050AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 1.5UF 20% 50V 2312
Ngā Rauemi: T491C155M050AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491C155M050AT
Tau Wae T491C155M050AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 1.5UF 20% 50V 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 221648 pcs Pepa Raraunga T491C155M050AT.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2312 (6032 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Rae Rahi Tae C
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 4 Ohm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2312 (6032 Metric) 4 Ohm @ 100kHz
Te kaha 1.5µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491C155M035ZTAU00
T491C155M035ZTAU00
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 1.50UF 35.0V
I roto i te taonga: 266818 pcs
Tikiake: T491C155M035ZTAU00.pdf
RFQ
T491C155M050ZT7280
T491C155M050ZT7280
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 1.50UF 50.0V
I roto i te taonga: 239322 pcs
Tikiake: T491C155M050ZT7280.pdf
RFQ
T491C155M050AT7280
T491C155M050AT7280