T491C107M016AT
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491C107M016AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 100.UF 16.0V
Ngā Rauemi: T491C107M016AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491C107M016AT
Tau Wae T491C107M016AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 100.UF 16.0V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 94934 pcs Pepa Raraunga T491C107M016AT.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa T491 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2312 (6032 Metric)
Ētahi Ingoa 399-18052-2
T491C107M016AT-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Rae Rahi Tae C
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) 1 Ohm Te kaha 100µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491C107M016ZT7280
T491C107M016ZT7280
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 100.UF 16.0V
I roto i te taonga: 177852 pcs
Tikiake: T491C107M016ZT7280.pdf
RFQ
T491C107M010ZTZV10
T491C107M010ZTZV10
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 100.UF 10.0V
I roto i te taonga: 82891 pcs
Tikiake:
RFQ
T491C107M016ATPLP1
T491C107M016ATPLP1
Tikiake:
T491C107M010ZTZ320
T491C107M010ZTZ320
T491C107M016ZTZ144
T491C107M016ZTZ144
T491C107M016ATPLSR
T491C107M016ATPLSR