T491C107M006AT
KEMETKEMET
T491C107M006AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491C107M006AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 100UF 6.3V 20% 2312
Ngā Rauemi: T491C107M006AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491C107M006AT
Tau Wae T491C107M006AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 100UF 6.3V 20% 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 269171 pcs Pepa Raraunga T491C107M006AT.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2312 (6032 Metric) Ētahi Ingoa 399-8339-2
T491C107M006AT-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Rae Rahi Tae C Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 900 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2312 (6032 Metric) 900 mOhm Te kaha 100µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491C107M006AT7027
T491C107M006AT7027
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 100.UF 6.0V
I roto i te taonga: 62100 pcs
Tikiake: T491C107M006AT7027.pdf
RFQ
T491C107M006AT7280
T491C107M006AT7280
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 238483 pcs
Tikiake: T491C107M006AT7280.pdf
RFQ
T491C107M006ATPLP1
T491C107M006ATPLP1
Tikiake:
T491C107K016ATPLSR
T491C107K016ATPLSR
Whakaahuatanga: CAP TANT 100.UF 16.0V
Tikiake:
T491C107M004AT
T491C107M004AT
Whakaahuatanga: CAP TANT 100.UF 4.0V
Tikiake: T491C107M004AT.pdf
T491C107M006AT4380
T491C107M006AT4380
Tikiake: T491C107M006AT4380.pdf
T491C107M006ZT
T491C107M006ZT
Whakaahuatanga: CAP TANT 100UF 6.3V 20% 2312
T491C107M006AT4860
T491C107M006AT4860