T491C107K010ATPLP1
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491C107K010ATPLP1
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 100.UF 10.0V
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491C107K010ATPLP1
Tau Wae T491C107K010ATPLP1 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 100.UF 10.0V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 74595 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa T491 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2312 (6032 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Rae Rahi Tae C
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 1 Ohm Te kaha 100µF