T491C107K010AT
KEMETKEMET
T491C107K010AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491C107K010AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 100UF 10V 10% 2312
Ngā Rauemi: T491C107K010AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491C107K010AT
Tau Wae T491C107K010AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 100UF 10V 10% 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 97216 pcs Pepa Raraunga T491C107K010AT.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa T491 Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2312 (6032 Metric) Ētahi Ingoa 399-8338-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Rae Rahi Tae C Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.2 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 1.2 Ohm Te kaha 100µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491C107K010AG
T491C107K010AG
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 100.UF 10.0V
I roto i te taonga: 67086 pcs
Tikiake: T491C107K010AG.pdf
RFQ
T491C107K006ZT7027
T491C107K006ZT7027
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 100.UF 6.0V
I roto i te taonga: 80154 pcs
Tikiake:
RFQ
T491C107K010AT4380
T491C107K010AT4380
Tikiake: T491C107K010AT4380.pdf
T491C107K010AT40537280
T491C107K010AT40537280
Tikiake: T491C107K010AT40537280.pdf
T491C107K006ZTZ012
T491C107K006ZTZ012
Tikiake:
T491C107K010AT4280
T491C107K010AT4280
Tikiake: T491C107K010AT4280.pdf
Tikiake: T491C107K006ZT7280.pdf
T491C107K006ZTAU50
T491C107K006ZTAU50
T491C107K010AT4575
T491C107K010AT4575
Tikiake: T491C107K010AT4575.pdf
T491C107K010AT2478
T491C107K010AT2478
Tikiake: T491C107K010AT2478.pdf
T491C107K010AH
T491C107K010AH
Tikiake: T491C107K010AH.pdf
T491C107K010AT4053
T491C107K010AT4053
Tikiake: T491C107K010AT4053.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel