T491C106M025AT
KEMETKEMET
T491C106M025AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491C106M025AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 10UF 25V 20% 2312
Ngā Rauemi: T491C106M025AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491C106M025AT
Tau Wae T491C106M025AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 25V 20% 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 426799 pcs Pepa Raraunga T491C106M025AT.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2312 (6032 Metric) Ētahi Ingoa 399-3736-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Rae Rahi Tae C Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.5 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2312 (6032 Metric) 1.5 Ohm Te kaha 10µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491C106M025AT4047
T491C106M025AT4047
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 10.0UF 25.0V
I roto i te taonga: 273433 pcs
Tikiake: T491C106M025AT4047.pdf
RFQ
T491C106M025AT2478
T491C106M025AT2478
Kaihanga: KEMET