T491B685M010AT
KEMETKEMET
T491B685M010AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491B685M010AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 6.8UF 10V 20% 1411
Ngā Rauemi: T491B685M010AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491B685M010AT
Tau Wae T491B685M010AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 6.8UF 10V 20% 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 733779 pcs Pepa Raraunga T491B685M010AT.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1411 (3528 Metric) Ētahi Ingoa 399-10152-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3.5 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 3.5 Ohm Te kaha 6.8µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491B685M006ZT
T491B685M006ZT
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 6.80UF 6.0V
I roto i te taonga: 545682 pcs
Tikiake: T491B685M006ZT.pdf
RFQ
T491B685M010ATAUTO
T491B685M010ATAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 6.80UF 10.0V
I roto i te taonga: 409651 pcs
Tikiake: T491B685M010ATAUTO.pdf
RFQ
T491B685M010AT7280
T491B685M010AT7280
Tikiake: T491B685M010AT7280.pdf
T491B685M010AT41537280
T491B685M010AT41537280