T491B685K025AT
KEMETKEMET
T491B685K025AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491B685K025AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 6.8UF 25V 10% 1411
Ngā Rauemi: T491B685K025AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491B685K025AT
Tau Wae T491B685K025AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 6.8UF 25V 10% 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 254016 pcs Pepa Raraunga T491B685K025AT.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa T491 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1411 (3528 Metric) Ētahi Ingoa 399-3728-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.8 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1411 (3528 Metric) 2.8 Ohm Te kaha 6.8µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491B685K025AT7280
T491B685K025AT7280
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 6.80UF 25.0V
I roto i te taonga: 308495 pcs
Tikiake: T491B685K025AT7280.pdf
RFQ
T491B685K025ATAUTO
T491B685K025ATAUTO
Kaihanga: KEMET