T491B476K006AT
KEMETKEMET
T491B476K006AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491B476K006AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 47UF 6.3V 10% 1411
Ngā Rauemi: T491B476K006AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491B476K006AT
Tau Wae T491B476K006AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 6.3V 10% 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 386289 pcs Pepa Raraunga T491B476K006AT.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1411 (3528 Metric) Ētahi Ingoa 399-8326-2
T491B476K006AT-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 2 Ohm Te kaha 47µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491B476K006AT4165
T491B476K006AT4165
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 47.0UF 6.0V
I roto i te taonga: 324531 pcs
Tikiake: T491B476K006AT4165.pdf
RFQ
T491B476K006AT4053
T491B476K006AT4053
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 259106 pcs
Tikiake: T491B476K006AT4053.pdf
RFQ
T491B476K004ZT7280
T491B476K004ZT7280
Whakaahuatanga: CAP TANT 47.0UF 4.0V
Tikiake: T491B476K004ZT7280.pdf
T491B476K004ZTZV18
T491B476K004ZTZV18
Tikiake:
T491B476K006AT4100
T491B476K006AT4100
Tikiake: T491B476K006AT4100.pdf
T491B476K006AH48497280
T491B476K006AH48497280
Tikiake: T491B476K006AH48497280.pdf
T491B476K006AT40537280
T491B476K006AT40537280
Tikiake: T491B476K006AT40537280.pdf
T491B476K006AH
T491B476K006AH
Tikiake: T491B476K006AH.pdf
T491B476K004ZTPV18
T491B476K004ZTPV18
Tikiake:
T491B476K006AT2478
T491B476K006AT2478
Tikiake: T491B476K006AT2478.pdf
T491B476K006AT4106
T491B476K006AT4106
Tikiake: T491B476K006AT4106.pdf
T491B476K006AG
T491B476K006AG
Tikiake: T491B476K006AG.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel