T491B475K035AT
KEMETKEMET
T491B475K035AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491B475K035AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 4.7UF 35V 10% 1411
Ngā Rauemi: T491B475K035AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491B475K035AT
Tau Wae T491B475K035AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 35V 10% 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 225006 pcs Pepa Raraunga T491B475K035AT.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1411 (3528 Metric) Ētahi Ingoa 399-10431-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1411 (3528 Metric) 3 Ohm Te kaha 4.7µF
Ngā Hua e hāngai ana
T491B475K035ATAUTO
T491B475K035ATAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 4.70UF 35.0V
I roto i te taonga: 176847 pcs
Tikiake: T491B475K035ATAUTO.pdf
RFQ
T491B475K035AT7280
T491B475K035AT7280
Kaihanga: KEMET