T491B474M050AT
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491B474M050AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT .470UF 50.0V
Ngā Rauemi: T491B474M050AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491B474M050AT
Tau Wae T491B474M050AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT .470UF 50.0V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 322539 pcs Pepa Raraunga T491B474M050AT.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa T491 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 9 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Molded Tantalum Capacitors 50V 1411 (3528 Metric) 9 Ohm Te kaha 0.47µF