T491B336M010AT
KEMETKEMET
T491B336M010AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491B336M010AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 33UF 10V 20% 1411
Ngā Rauemi: T491B336M010AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491B336M010AT
Tau Wae T491B336M010AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 33UF 10V 20% 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 296201 pcs Pepa Raraunga T491B336M010AT.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa T491 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1411 (3528 Metric) Ētahi Ingoa 399-8322-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.8 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 1.8 Ohm Te kaha 33µF
Ngā Hua e hāngai ana
T491B336M006ZTAC00
T491B336M006ZTAC00
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 33.0UF 6.0V
I roto i te taonga: 379019 pcs
Tikiake:
RFQ
T491B336M010AT40537280
T491B336M010AT40537280
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 33.0UF 10.0V
I roto i te taonga: 306639 pcs
Tikiake: T491B336M010AT40537280.pdf
RFQ
T491B336M006ZTZ001
T491B336M006ZTZ001
Tikiake:
T491B336M010AT4280
T491B336M010AT4280
Tikiake: T491B336M010AT4280.pdf
T491B336M010AT4053
T491B336M010AT4053
Tikiake: T491B336M010AT4053.pdf
T491B336M006ZT
T491B336M006ZT
Whakaahuatanga: CAP TANT 33UF 6.3V 20% 1411
T491B336M010AT42807333
T491B336M010AT42807333
Tikiake: T491B336M010AT42807333.pdf
T491B336M006AT7280
T491B336M006AT7280
Tikiake: T491B336M006AT7280.pdf
T491B336M010AT7280
T491B336M010AT7280
Tikiake: T491B336M010AT7280.pdf
T491B336M010AT4380
T491B336M010AT4380
Tikiake: T491B336M010AT4380.pdf
T491B336M006ZT7280
T491B336M006ZT7280