T491B336M004AT
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491B336M004AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 33.0UF 4.0V
Ngā Rauemi: T491B336M004AT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491B336M004AT
Tau Wae T491B336M004AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 33.0UF 4.0V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 500607 pcs Pepa Raraunga T491B336M004AT.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa T491 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.5 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Molded Tantalum Capacitors 4V 1411 (3528 Metric) 2.5 Ohm Te kaha 33µF
Ngā Hua e hāngai ana
T491B336M004AT4254
T491B336M004AT4254
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 33.0UF 4.0V
I roto i te taonga: 369149 pcs
Tikiake: T491B336M004AT4254.pdf
RFQ
T491B336K016ZT
T491B336K016ZT
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 33UF 10% 16V 1411
I roto i te taonga: 5168 pcs
Tikiake: T491B336K016ZT.pdf
RFQ
T491B336M004AT7454
T491B336M004AT7454
Tikiake: T491B336M004AT7454.pdf
T491B336K016AT4053
T491B336K016AT4053
Whakaahuatanga: CAP TANT 33.0UF 16.0V
Tikiake: T491B336K016AT4053.pdf
T491B336K016ATAUTO
T491B336K016ATAUTO
Tikiake: T491B336K016ATAUTO.pdf
T491B336M004ATAU01
T491B336M004ATAU01
Tikiake: T491B336M004ATAU01.pdf
T491B336M004ZG
T491B336M004ZG
Tikiake: T491B336M004ZG.pdf
T491B336K020AT
T491B336K020AT
Whakaahuatanga: CAP TANT 33.0UF 20.0V
Tikiake:
T491B336M004AT4280
T491B336M004AT4280