T491B336K010AT4100
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491B336K010AT4100
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 33.0UF 10.0V
Ngā Rauemi: T491B336K010AT4100.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491B336K010AT4100
Tau Wae T491B336K010AT4100 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 33.0UF 10.0V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 256502 pcs Pepa Raraunga T491B336K010AT4100.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa T491 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.8 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 1.8 Ohm Te kaha 33µF