T491B335K016AT
KEMETKEMET
T491B335K016AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491B335K016AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 3.3UF 16V 10% 1411
Ngā Rauemi: T491B335K016AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491B335K016AT
Tau Wae T491B335K016AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 3.3UF 16V 10% 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 784473 pcs Pepa Raraunga T491B335K016AT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 16V
Momo Molded Te manawanui 3.3µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato B
Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Raupapa T491
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa 399-3719-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Waehanga Kaihanga T491B335K016AT
Life @ Temp. 3.5 Ohm Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Whakaahua nui 3.3µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric) 3.5 Ohm
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga CAP TANT 3.3UF 16V 10% 1411
Nga tono 2000 Hrs @ 85°C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491B335K016AH4053
T491B335K016AH4053
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 3.30UF 16.0V
I roto i te taonga: 309212 pcs
Tikiake: T491B335K016AH4053.pdf
RFQ
T491B335K016AT4280
T491B335K016AT4280
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 474870 pcs
Tikiake: T491B335K016AT4280.pdf
RFQ
T491B335K016AT2478
T491B335K016AT2478