T491B226M010AT
KEMETKEMET
T491B226M010AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491B226M010AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 22UF 10V 20% 1411
Ngā Rauemi: T491B226M010AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491B226M010AT
Tau Wae T491B226M010AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 10V 20% 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 427061 pcs Pepa Raraunga T491B226M010AT.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1411 (3528 Metric) Ētahi Ingoa 399-8314-2
T491B226M010AT-ND
T491B226M010AZTAC00
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.4 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 22µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 2.4 Ohm Te kaha 22µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491B226M006ZTZ001
T491B226M006ZTZ001
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 22.0UF 6.0V
I roto i te taonga: 418058 pcs
Tikiake:
RFQ
T491B226M010AT24787622
T491B226M010AT24787622
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 22.0UF 10.0V
I roto i te taonga: 257584 pcs
Tikiake: T491B226M010AT24787622.pdf
RFQ
T491B226M006ZTAU50
T491B226M006ZTAU50
Tikiake:
T491B226M006ZT7280
T491B226M006ZT7280
Tikiake: T491B226M006ZT7280.pdf
T491B226M010AT2478
T491B226M010AT2478
Tikiake: T491B226M010AT2478.pdf
T491B226M010AT4153
T491B226M010AT4153
Tikiake: T491B226M010AT4153.pdf
T491B226M010AT4053
T491B226M010AT4053
Tikiake: T491B226M010AT4053.pdf
T491B226M010AT40537280
T491B226M010AT40537280
Tikiake: T491B226M010AT40537280.pdf
T491B226M010AT4100
T491B226M010AT4100