T491B226K006AS
KEMETKEMET
T491B226K006AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491B226K006AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 22UF 6.3V 10% 1411
Ngā Rauemi: T491B226K006AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491B226K006AS
Tau Wae T491B226K006AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 6.3V 10% 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4441 pcs Pepa Raraunga T491B226K006AS.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa T491 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1411 (3528 Metric) Ētahi Ingoa 399-1554-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3.5 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 22µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 3.5 Ohm
Te kaha 22µF