T491B225K035AT4100
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491B225K035AT4100
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 2.20UF 35.0V
Ngā Rauemi: T491B225K035AT4100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491B225K035AT4100
Tau Wae T491B225K035AT4100 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 2.20UF 35.0V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 336426 pcs Pepa Raraunga T491B225K035AT4100.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa T491 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 4 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1411 (3528 Metric) 4 Ohm Te kaha 2.2µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491B225K035AT4053
T491B225K035AT4053
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 2.20UF 35.0V
I roto i te taonga: 337832 pcs
Tikiake: T491B225K035AT4053.pdf
RFQ
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 412732 pcs
Tikiake: T491B225K035AT4539.pdf
RFQ
T491B225K035AT
T491B225K035AT
Whakaahuatanga: CAP TANT 2.2UF 35V 10% 1411