T491B105M035AT
KEMETKEMET
T491B105M035AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491B105M035AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 1UF 35V 20% 1411
Ngā Rauemi: T491B105M035AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491B105M035AT
Tau Wae T491B105M035AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 1UF 35V 20% 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 438516 pcs Pepa Raraunga T491B105M035AT.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa T491 Packaging Original-Reel®
Paa / Case 1411 (3528 Metric) Ētahi Ingoa 399-3703-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 5 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1411 (3528 Metric) 5 Ohm Te kaha 1µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491B105M025ATAUTO
T491B105M025ATAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 1.00UF 25.0V
I roto i te taonga: 413613 pcs
Tikiake: T491B105M025ATAUTO.pdf
RFQ
T491B105M035AG
T491B105M035AG
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 1.00UF 35.0V
I roto i te taonga: 106879 pcs
Tikiake: T491B105M035AG.pdf
RFQ
T491B105M035AT2478
T491B105M035AT2478
Tikiake: T491B105M035AT2478.pdf
T491B105M035AS
T491B105M035AS
Whakaahuatanga: CAP TANT 1UF 35V 20% 1411
Tikiake: T491B105M035AS.pdf
T491B105M035AT24787622
T491B105M035AT24787622
Tikiake: T491B105M035AT24787622.pdf
T491B105M025AT7280
T491B105M025AT7280
Tikiake: T491B105M025AT7280.pdf
T491B105M035AT4053
T491B105M035AT4053
Tikiake: T491B105M035AT4053.pdf
T491B105M035AT4162
T491B105M035AT4162
Tikiake: T491B105M035AT4162.pdf
T491B105M035AT4153
T491B105M035AT4153
Tikiake: T491B105M035AT4153.pdf
T491B105M035AH
T491B105M035AH
Tikiake: T491B105M035AH.pdf
T491B105M035AT4100
T491B105M035AT4100
Tikiake: T491B105M035AT4100.pdf
T491B105M035AH4053
T491B105M035AH4053
Tikiake: T491B105M035AH4053.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel