T491B105K035AS
KEMETKEMET
T491B105K035AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491B105K035AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 1UF 35V 10% 1411
Ngā Rauemi: T491B105K035AS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491B105K035AS
Tau Wae T491B105K035AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 1UF 35V 10% 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5544 pcs Pepa Raraunga T491B105K035AS.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1411 (3528 Metric) Ētahi Ingoa 399-1646-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 5 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1411 (3528 Metric) 5 Ohm
Te kaha 1µF