T491A476M006AT
KEMETKEMET
T491A476M006AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491A476M006AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 47UF 6.3V 20% 1206
Ngā Rauemi: T491A476M006AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491A476M006AT
Tau Wae T491A476M006AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 6.3V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 371639 pcs Pepa Raraunga T491A476M006AT.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 399-3700-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 46 Weeks
Rae Rahi Tae A Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3.5 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 3.5 Ohm Te kaha 47µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491A476M004AT42807333
T491A476M004AT42807333
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 47.0UF 4.0V
I roto i te taonga: 343275 pcs
Tikiake: T491A476M004AT42807333.pdf
RFQ
T491A476M006AS
T491A476M006AS
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 47UF 6.3V 20% 1206
I roto i te taonga: 5155 pcs
Tikiake: T491A476M006AS.pdf
RFQ
T491A476M006AT4380
T491A476M006AT4380
Whakaahuatanga: CAP TANT 47.0UF 6.0V
Tikiake: T491A476M006AT4380.pdf
T491A476M006AT42807333
T491A476M006AT42807333