T491A476K006AT
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491A476K006AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 47.0UF 6.0V
Ngā Rauemi: T491A476K006AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491A476K006AT
Tau Wae T491A476K006AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 47.0UF 6.0V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 391783 pcs Pepa Raraunga T491A476K006AT.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa T491 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 399-18030-2
T491A476K006AT-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 46 Weeks Rae Rahi Tae A
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3.5 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 3.5 Ohm Te kaha 47µF