T491A474M025AT
KEMETKEMET
T491A474M025AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491A474M025AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 0.47UF 25V 20% 1206
Ngā Rauemi: T491A474M025AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491A474M025AT
Tau Wae T491A474M025AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 0.47UF 25V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 527238 pcs Pepa Raraunga T491A474M025AT.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa T491 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 399-8288-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 46 Weeks
Rae Rahi Tae A Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 13 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1206 (3216 Metric) 13 Ohm Te kaha 0.47µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491A474M025AT2478
T491A474M025AT2478
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT .470UF 25.0V
I roto i te taonga: 305651 pcs
Tikiake: T491A474M025AT2478.pdf
RFQ
T491A474M025AT4153
T491A474M025AT4153
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 533116 pcs
Tikiake: T491A474M025AT4153.pdf
RFQ
T491A474K035ZT7027
T491A474K035ZT7027
Whakaahuatanga: CAP TANT .470UF 35.0V
Tikiake:
T491A474M025ZT
T491A474M025ZT
Tikiake: T491A474M025ZT.pdf
T491A474M025AT4053
T491A474M025AT4053
Tikiake: T491A474M025AT4053.pdf
T491A474K035ZTZ001
T491A474K035ZTZ001
Tikiake:
T491A474M025AT7622
T491A474M025AT7622