T491A226M010AS
KEMETKEMET
T491A226M010AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491A226M010AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 22UF 10V 20% 1206
Ngā Rauemi: T491A226M010AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491A226M010AS
Tau Wae T491A226M010AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 10V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3991 pcs Pepa Raraunga T491A226M010AS.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 399-3096-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae A
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 6 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 22µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) 6 Ohm
Te kaha 22µF