T491A105K025AS
KEMETKEMET
T491A105K025AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491A105K025AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 1UF 25V 10% 1206
Ngā Rauemi: T491A105K025AS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491A105K025AS
Tau Wae T491A105K025AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 1UF 25V 10% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4576 pcs Pepa Raraunga T491A105K025AS.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 399-1624-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae A
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 8 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1206 (3216 Metric) 8 Ohm
Te kaha 1µF