T491A104M035AS
KEMETKEMET
T491A104M035AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491A104M035AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 0.1UF 35V 20% 1206
Ngā Rauemi: T491A104M035AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491A104M035AS
Tau Wae T491A104M035AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 0.1UF 35V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4345 pcs Pepa Raraunga T491A104M035AS.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa T491 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 399-1644-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae A
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 20 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1206 (3216 Metric) 20 Ohm
Te kaha 0.1µF