T490B337M006ATE800
KEMETKEMET
T490B337M006ATE800 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T490B337M006ATE800
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 330UF 20% 6.3V 1411
Ngā Rauemi: T490B337M006ATE800.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T490B337M006ATE800
Tau Wae T490B337M006ATE800 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 330UF 20% 6.3V 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 166741 pcs Pepa Raraunga T490B337M006ATE800.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa T490 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1411 (3528 Metric) Ētahi Ingoa 399-11976-2
Tae Mahi -55°C ~ 40°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 800 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 800 mOhm Te kaha 330µF