T368D686K025AT
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T368D686K025AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 68UF 10% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: T368D686K025AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T368D686K025AT
Tau Wae T368D686K025AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 68UF 10% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10964 pcs Pepa Raraunga T368D686K025AT.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.460" L x 0.250" W (11.68mm x 6.35mm)
Raupapa T368, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Rae Rahi Tae D
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki 0.250" (6.35mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.520" (13.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 800 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 68µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial, Disc 800 mOhm @ 100kHz
Te kaha 68µF