T356F336K010AT
KEMETKEMET
T356F336K010AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T356F336K010AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 33UF 10V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: T356F336K010AT.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T356F336K010AT
Tau Wae T356F336K010AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 33UF 10V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 82571 pcs Pepa Raraunga T356F336K010AT.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.236" Dia (6.00mm)
Raupapa T356, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-3651
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae F Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.441" (11.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.1 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial, Disc 2.1 Ohm Te kaha 33µF