T356E336K006AT
KEMETKEMET
T356E336K006AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T356E336K006AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 33UF 6.3V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: T356E336K006AT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T356E336K006AT
Tau Wae T356E336K006AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 33UF 6.3V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78674 pcs Pepa Raraunga T356E336K006AT.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.217" Dia (5.50mm)
Raupapa T356, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-3646
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Rae Rahi Tae E Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.402" (10.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V Radial, Disc 3 Ohm Te kaha 33µF