T356B155K035AT
KEMETKEMET
T356B155K035AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T356B155K035AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 1.5UF 35V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: T356B155K035AT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T356B155K035AT
Tau Wae T356B155K035AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 1.5UF 35V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 118778 pcs Pepa Raraunga T356B155K035AT.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.177" Dia (4.50mm)
Raupapa T356, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-3624
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.350" (8.90mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 6 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial, Disc 6 Ohm Te kaha 1.5µF