T356A224K050AS
KEMETKEMET
T356A224K050AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T356A224K050AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 0.22UF 50V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: T356A224K050AS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T356A224K050AS
Tau Wae T356A224K050AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 0.22UF 50V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 114651 pcs Pepa Raraunga T356A224K050AS.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.177" Dia (4.50mm)
Raupapa T356, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-1366
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Rae Rahi Tae A Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.339" (8.60mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 17 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial, Disc 17 Ohm Te kaha 0.22µF