T356A154K050AS
KEMETKEMET
T356A154K050AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T356A154K050AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 0.15UF 50V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: T356A154K050AS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T356A154K050AS
Tau Wae T356A154K050AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 0.15UF 50V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 121213 pcs Pepa Raraunga T356A154K050AS.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.177" Dia (4.50mm)
Raupapa T356, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-1365
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae A
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.339" (8.60mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 21 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial, Disc 21 Ohm
Te kaha 0.15µF