T350M476K035AS
KEMETKEMET
T350M476K035AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T350M476K035AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 47UF 35V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: T350M476K035AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T350M476K035AS
Tau Wae T350M476K035AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 35V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 14436 pcs Pepa Raraunga T350M476K035AS.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.402" Dia (10.20mm)
Raupapa T350, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-1438
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Rae Rahi Tae M Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 800 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial, Disc 800 mOhm Te kaha 47µF