T350G475K050AS
KEMETKEMET
T350G475K050AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T350G475K050AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 4.7UF 50V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: T350G475K050AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T350G475K050AS
Tau Wae T350G475K050AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 50V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 66022 pcs Pepa Raraunga T350G475K050AS.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa T350, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-1449
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae G Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.100" (2.54mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.402" (10.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.5 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial, Disc 2.5 Ohm Te kaha 4.7µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T350G475K050AS7301
T350G475K050AS7301
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 4.7UF 50V 10% RADIAL