T350D335K035AS
KEMETKEMET
T350D335K035AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T350D335K035AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 3.3UF 35V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: T350D335K035AS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T350D335K035AS
Tau Wae T350D335K035AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 3.3UF 35V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 104327 pcs Pepa Raraunga T350D335K035AS.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa T350, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-1432
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Rae Rahi Tae D Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.100" (2.54mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.339" (8.60mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 4 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial, Disc 4 Ohm Te kaha 3.3µF