T350B105K050AS
KEMETKEMET
T350B105K050AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T350B105K050AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 1UF 50V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: T350B105K050AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T350B105K050AS
Tau Wae T350B105K050AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 1UF 50V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 129790 pcs Pepa Raraunga T350B105K050AS.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.177" Dia (4.50mm)
Raupapa T350, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-1445
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.100" (2.54mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.299" (7.60mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 8 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial, Disc 8 Ohm Te kaha 1µF