T350A155K025AS
KEMETKEMET
T350A155K025AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T350A155K025AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 1.5UF 25V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: T350A155K025AS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T350A155K025AS
Tau Wae T350A155K025AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 1.5UF 25V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 145291 pcs Pepa Raraunga T350A155K025AS.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.177" Dia (4.50mm)
Raupapa T350, UltraDip II Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 399-1413
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Rae Rahi Tae A Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.100" (2.54mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.280" (7.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 8 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial, Disc 8 Ohm Te kaha 1.5µF