T322F226K050AT
KEMETKEMET
T322F226K050AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T322F226K050AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 22UF 50V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: T322F226K050AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T322F226K050AT
Tau Wae T322F226K050AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 50V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11265 pcs Pepa Raraunga T322F226K050AT.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.300" Dia x 0.710" L (7.62mm x 18.03mm)
Raupapa T322 Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-4624
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 22µF Molded Tantalum Capacitors 50V Axial 1 Ohm Te kaha 22µF