T322E157K006AS
KEMETKEMET
T322E157K006AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T322E157K006AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 150UF 6V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: T322E157K006AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T322E157K006AS
Tau Wae T322E157K006AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 150UF 6V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 30703 pcs Pepa Raraunga T322E157K006AS.pdf
Putanga - Kua tohua 6V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.280" Dia x 0.530" L (7.11mm x 13.46mm)
Raupapa T322 Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-1462
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae E
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 900 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 150µF Molded Tantalum Capacitors 6V Axial 900 mOhm
Te kaha 150µF