T322D475K050AT
KEMETKEMET
T322D475K050AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T322D475K050AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 4.7UF 50V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: T322D475K050AT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T322D475K050AT
Tau Wae T322D475K050AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 50V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78706 pcs Pepa Raraunga T322D475K050AT.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.420" L (4.57mm x 10.67mm)
Raupapa T322 Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-4620
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae D Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.5 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 50V Axial 2.5 Ohm Te kaha 4.7µF