T322C336K006AT
KEMETKEMET
T322C336K006AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T322C336K006AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 33UF 6V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: T322C336K006AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
164 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T322C336K006AT
Tau Wae T322C336K006AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 33UF 6V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77253 pcs Pepa Raraunga T322C336K006AT.pdf
Putanga - Kua tohua 6V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.345" L (4.57mm x 8.76mm)
Raupapa T322 Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-4534
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Rae Rahi Tae C Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Molded Tantalum Capacitors 6V Axial 3 Ohm Te kaha 33µF