T322B156K006AT
KEMETKEMET
T322B156K006AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T322B156K006AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 15UF 6V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: T322B156K006AT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T322B156K006AT
Tau Wae T322B156K006AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 15UF 6V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 132950 pcs Pepa Raraunga T322B156K006AT.pdf
Putanga - Kua tohua 6V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm)
Raupapa T322 Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-4532
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 5 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 15µF Molded Tantalum Capacitors 6V Axial 5 Ohm Te kaha 15µF