T322A474K025AT
KEMETKEMET
T322A474K025AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T322A474K025AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 0.47UF 25V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: T322A474K025AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T322A474K025AT
Tau Wae T322A474K025AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 0.47UF 25V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 123348 pcs Pepa Raraunga T322A474K025AT.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.260" L (2.41mm x 6.60mm)
Raupapa T322 Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-4580
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae A Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 16 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Molded Tantalum Capacitors 25V Axial 16 Ohm Te kaha 0.47µF