T197A476K010AS
KEMETKEMET
T197A476K010AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T197A476K010AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 47UF 10V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: T197A476K010AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T197A476K010AS
Tau Wae T197A476K010AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 10V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4395 pcs Pepa Raraunga T197A476K010AS.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.219" Dia x 0.453" L (5.56mm x 11.51mm)
Raupapa T197 Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-3414
T197A476K010AS7340
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae A
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Wet Tantalum Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3.67 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 47µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 10V Axial 3.67 Ohm
Te kaha 47µF